Storage optimization specialists

Smart Storage Systems specializuojasi automatinėse vertikalių liftų sistemose, skirtose sandėliams, įrengiant tinkamiausius sandėliavimo sprendimus bet kuriose vietose.

Sandėliai ir rūšiavimo centrai šiandien susiduria su poreikiu efektyviai išnaudoti erdvę ir tobulinti procesus dėl vietos trūkumo. Įmonės, kuriose sandėliuojamas didelis produktų kiekis, visada turi dideles sandėliavimo išlaidas. Todėl sandėlio erdvės optimizavimas ir procesų atnaujinimas yra svarbiausia užduotis, su kuria susiduria sandėlio ar rūšiavimo centro vadovas. Sandėlis turėtų būti valdomas diegiant naujus inovatyvius metodus ir panaudojant logistikos bei rūšiavimo žinias ir patirtį.

Efektyvaus sandėlio tikslas – padidinti sandėliuojamų produktų kiekį, optimizuoti sandėlio personalą, panaikinti neefektyvius rankinius veiksmus ir didinti plotą išsinuomojus papildomas patalpas, taip pat supaprastinti reikalingos produkcijos atsiėmimą naudojant šiuolaikines technologijas.

Geras sandėlio valdymas yra esminis veiksnys siekiant pagerinti jūsų įmonės našumą ir efektyvumą, patenkinti klientų poreikius ir taip padidinti pelną. Jūsų sandėlis gali atlikti tikrai svarbų vaidmenį tinkamai veikiant visą jūsų verslo funkcionavimą.

Denize Lapina Managing Director

Latvijoje, Armėnijoje, Kazachstane ir Uzbekistane esančios atstovybės atstovauja Modula, LISTA ir Baumalog sandėlių sprendimus.

© 2024 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy