Modula Lift 540

 

VERTIKALIŲ SANDĖLIAVIMŲ SPRENDIMŲ NAUJOJI KARTA

 
 • null
  EFEKTYVIAI NAUDOKITE ERDVĘ
  Modula padeda išnaudoti iki 90% grindų ploto dėl vertikalios konstrukcijos, kurią turi iki 16 metrų aukščio modeliai.
 • null
  TAUPYKITE LAIKĄ
  Prekės pristatomos tiesiai į prekių atsiėmimo langą „prekės asmeniui“ principu. Tai reiškia, kad operatoriams nereikia judėti sandėlyje, kad pasiimti ar papildyti prekes.
 • null
  SUMAŽINSITE RIZIKAS
  Modula leidžia išvengti potencialiai pavojingų situacijų tuomet, kai operatoriai juda per tradicinius sandėlius ir pasiekia aukštas lentynas/ naudojasi kopėčiomis ar šakiniu krautuvu.
 • null
  SAUGUMAS
  Prieiga suteikiama tik autorizuotiems operatoriams (naudojantiems ženklelius ar slaptažodžius) ir ji gali būti stebima arba netgi apribojama konkrečiomis lentynomis.
 • null
  TIKSLUMAS
  Naudodamas paprastus ir intuityviai suprantamus įrankius, operatorius gali lengvai atpažinti prekes, kurias reikia paimti ar papildyti automatizuotame sandėlyje.
 • null
  TOBULINTI SANDĖLIO VALDYMĄ
  Operatorius gali gauti aiškią informaciją apie teorinį atsargų likutį ir palyginti juos su realiu atsargų likučiu. Tai leidžia lengviau juos patikrinti inventorizacijos atveju.

KODĖL VERTA RINKTIS VERTIKALIĄ SANDĖLIAVIMO SISTEMĄ?

Efektyvus sandėlis organizuojamas taip, kad kiekvienas operatorius galėtų greitai rasti norimą prekę ir greitai bei be klaidų paruošti užsakymą, taip pagerindamas klientų pasitenkinimą bei optimizuodamas užsakymų paruošimo ir pristatymo laiką.

Vertikalaus lifto modulis (VLM) susideda iš vieno vertikalaus bloko, kurio viduje yra kilnojamos lentynos. Tai puikus sprendimas tiems, kuriems reikia laikyti daug prekių, bet turintiems daugiau vertikalios nei horizontalios erdvės. Tiesą sakant, tokio tipo sandėlis yra tinkamas laikyti visų tipų medžiagas, tiek birias, tiek supakuotas, net ir pačių įvairiausių dydžių, nes galima naudoti saugyklą su dinamišku lentynų aukščiu. Siekiant sutaupyti dar efektyviau, rekomenduojame kiekvienoje lentynoje laikyti tokio paties dydžio daiktus, kad būtų sumažintas bet koks erdvės praradimas.

Tokios vadybos tikslas – optimizuoti tris pagrindinius aspektus:

 • erdvės naudojimą
 • įrangos naudojimą
 • žmogiškųjų išteklių valdymą

siekiant maksimaliai užtikrinti prieigą prie kiekvienos prekės ir sumažinti administracines išlaidas.

 

 

 

Optimizuoja erdvę

Pirmasis žingsnis kuriant efektyvų ir veiksmingą jūsų sandėlio organizavimą — tai supratimas, kas turi būti saugoma. Šiuolaikinį sandėlio valdymą papildo sandėlio valdymo programinė įranga, palengvinanti optimizavimą, suteikdama elektroninį naudojamo ploto atvaizdavimą pagal prekių duomenų bazę. Taip išvengiama įprastinė prekės paieškos trukmė, kurią sugaišta jūsų operatoriai.

Optimizuoja laiką

Naudojant automatinį surinkimą tokio tipo sandėliai leidžia pagreitinti operacijos laiką ir net atlaisvinti vietą, nes kėlimo mechanizmai prisitaiko prie labai siaurų praėjimų tarp lentynų. Tokiu atveju operatoriui nereikia ieškoti produkto arba imti jį su šakiniu krautuvu, o tai užima daug laiko ir reikalauja daugiau pastangų.

Optimizuoja saugumą

Saugus sandėlis reiškia mažiau nelaimingų atsitikimų, mažiau problemų, mažiau vėlavimų atliekant operacijas ir mažiau incidentų. Kai kalbame apie saugumą, svarbu išskirti du skirtingus tipus: personalo apsaugą, gaminių saugumą.

Automatiniai vertikalūs sandėliai – tai specialiai sukurtos maisto produktų laikymo sistemos, susidedančios iš itin tvirtų metalinių lentynų, automatiškai varomų vidinio lifto ir galinčios atlaikyti iki 90 000 kg svorį. Naudojant automatinius vertikalius sandėlius, operatoriui tereikia perkelti prekes iš pristatymo / pakrovimo lygio, kuris yra visiškai ergonomiškas, apsaugo asmeninį operatoriaus saugumą ir apsaugo nuo sunkumų, susijusių su tokio pobūdžio užduotimis.

Dar vienas labai svarbus aspektas, kad ne visi turi prieigą prie automatinio vertikalaus sandėlio: jūs būsite apsaugoti nuo vagysčių ir jūsų prekių sugadinimo.

Virtualus stendas Modula

Apsilankykite mūsų virtualiame stende, kad sužinoti, kaip Modula gali pagerinti jūsų vidinę logistiką

Write short company description to let us make an acquaintance with your business and to create the first consulting steps


  By sending this form I confirm that I have read and accept Intellectsoft Privacy Policy

  © 2024 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy