Efektyvus sandėlis organizuojamas taip, kad kiekvienas operatorius galėtų greitai rasti norimą prekę ir greitai bei be klaidų paruošti užsakymą, taip pagerindamas klientų pasitenkinimą bei optimizuodamas užsakymų paruošimo ir pristatymo laiką.

Vertikalaus lifto modulis (VLM) susideda iš vieno vertikalaus bloko, kurio viduje yra kilnojamos lentynos. Tai puikus sprendimas tiems, kuriems reikia laikyti daug prekių, bet turintiems daugiau vertikalios nei horizontalios erdvės. Tiesą sakant, tokio tipo sandėlis yra tinkamas laikyti visų tipų medžiagas, tiek birias, tiek supakuotas, net ir pačių įvairiausių dydžių, nes galima naudoti saugyklą su dinamišku lentynų aukščiu.

Šveicarijos gamintojas LISTA siūlo platų išskirtinės produkcijos asortimentą darbo vietos organizavimui, didinant jos efektyvumą. Iš standartinių modulių pagaminti sprendimai leidžia klientams pasiūlyti individualiai pritaikytą konfigūraciją ir efektyviausiai išnaudoti gamybos patalpas.

BAUMALOG — didelių gabaritų gaminių sandėliavimo ir transportavimo automatinių sistemų gamintojas.

Šiuolaikinių sprendimų sandėlių logistikos srityje pavyzdys yra automatizuotos sandėliavimo sistemos MonoTower ir TwinTower. Jie suteikia galimybę įvairiuose lygiuose sandėliuoti sunkias ir didelių gabaritų medžiagas, tokias kaip metalo lakštai, ilgi gaminiai, armatūra.

© 2023 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy